Українa, м. Вінниця вул. Чехова 25

Додаткове навісне обладнання для навантажувача

Для навантажувача

Ковш силосний

Ківш із гідравлічним захватом монтується на швидкознімний механізм. Використовується для переміщення та навантаження різних негабаритних матеріалів, таких як силос, солома, сіна, гній, гілки, листя, дошки, сміття. Ширина ковша 1150 мм.

21000 грн.

Щітка комунальная

Ширина 1250 мм, має кут, що змінюється, працює від гідравліки навантажувача, застосовується для прибирання снігу або підмітання сміття, піску та інших сипких матеріалів (сумісна тільки з навантажувачами з Марс-400HL, Марс-400HL-B). Оснащена швидкоплідним механізмом.

32000 грн.

Вила палетні

Призначені для перевезення, навантаження-розвантаження євро-піддонів вагою не більше 380 кг. Монтуються на швидкознімний механізм навантажувача. Довжина 1270 мм, ширина на краях вил 470 мм, ширина просвіту між вилами 225 мм.

9000 грн.

Ковш челюстний

Призначений для роботи з сипучими матеріалами, гідравлічний механізм ковша дозволяє більш ефективно без зміщення самого матеріалу і з меншими витратами набирати ківш, також дозволяє планувати сипкий матеріал. Завдяки гідравлічним щелепам можливе захоплення та перевезення великих предметів. Спрощує вивантаження на високий транспорт, із щелепним ковшем висота вивантаження збільшується до 1,7 м. Монтується на швидкознімний механізм навантажувача. Ширина ковша 1000мм, об'єм 0,1м. куб.

22000 грн.

Відвал снігоприбиральний (активный)

Призначений для прибирання снігу, кут відвалу, що змінюється, в горизонтальній і вертикальній площинах дозволяє більш ефективно працювати, підбираючи кут залежно від щільності снігу і швидкості роботи. Кут змінюється під час роботи від гідравліки навантажувача. Ширина відвалу 1260 мм.

18000 грн.

Гідробур

Призначений для буріння отворів у ґрунті глибиною до 1,5 м діаметром до 400 мм. (виконавчий механізм без шнека)

22000 грн.

Гідромолот

призначений для демонтажу твердих поверхонь горизонтального або вертикального розташування (бетон, цегла, асфальт).

98000 грн.

Офроуд колеса

Призначені для роботи на м'яких та болотистих ґрунтах, мають підвищену прохідність, рекомендуються для використання на снігу, газоні, болоті. Не рекомендується використання на асфальті, бетоні та інших абразивних поверхнях.

20000 грн.

Гідрозахват

Призначений для захоплення та перевезення негабаритних вантажів, таких як колоди, стовпи, бардюри.

20000 грн.

Ківш із збільшеним обємом

Ківш об'ємом 0,35 м3 призначений для перевезення сипких матеріалів невеликої ваги, таких як тирса, стружка, листя, паливні пелети. У застосуванні з противагами можна використовувати для перевезення інших матеріалів, таких як пісок, відсів і т.д.

12000 грн.

Противаги (Комплект)

Встановлюються на навантажувач, збільшують вантажопідйомність із 320 кг до 500 кг. Рекомендується встановлюється на навантажувач, що збільшує вантажопідйомність з 320 кг до 500 кг. Рекомендується встановлювати на навантажувачі з комплектацією ТЕЛЕСКОП або для робіт з важкими матеріалами для підвищення ваги перекидання.

14000 грн.

Траншеєкопач

Для прорізання грунта під комунікації. Глибина до 1м ширина різу 10 см. швидкість різу до 1м/хв

100000 грн.

Корчувач

Корчувальник використовується для підриву та корчування пеньків, підриву каміння та інших предметів, що вросли в ґрунт.

17000 грн.

Рамка планувальна

Використовується для рівномірного розподілу ґрунту або інших сипких сумішей по майданчику

15000 грн.

Замовити додаткове обладнання
Оформіть заявку і найближчим часом зв'яжеться з Вами наш менеджер для уточнення деталей