Українa, м. Вінниця вул. Чехова 25

Про компанію

Мінідігер перша українська компанія виробляєте міні-екскаваторів та навантажувачів як на гусеничному ходу, так і на колісній базі. Компанія була заснована в 2013 році як фірма-виробник будівельної міні техніки. За цей час вдалося розробити та втілити у життя близько 10 моделей міні екскаваторів та думперів (міні самоскидів). Вся діяльність Мінідігер спрямована на проектування та виробництво міні спецтехніки для будівельних бригад, монтажних організацій, сільським господарствам, щоб полегшити і значно скоротити ручну працю. Наша техніка не так давно на ринку України, але вже встигла завоювати популярність, тому що не великі розміри і високі функціональні можливості нашої міні техніки дозволяють справлятися з завданнями, де раніше велика техніка не могла пройти, а людські ресурси були дуже затратні за часом і фінансами.

Великим досягненням у цій галузі ми вважаємо не високу вартість нашої продукції за гідної якості.

Ми пропонуємо демократичні ціни на спецтехніку і тепер навіть не великі бригади або маленькі господарства зможуть купити міні техніку, тим самим збільшити свою продуктивність не залучаючи чужу будівельну техніку, що поведе за собою збільшення доходної частини бригад. З нами ви також отримаєте приємну вартість мот-години експлуатації, адже в наших машинах вона становить лише вартість палива (близько 1,2 літра на годину) і буквально плюс 3% вартості палива на заміну масла і фільтрів.

І що найцікавіше, для роботи на наших будівельних машинах не потрібно мати багато досвіду, кожен зможе керувати спеціалізованою технікою через 2-4 години практики.

Ми будемо раді надати вам можливість скоротити ручну працю за допомогою наших помічників.

Замовлення дзвінка