Українa, м. Вінниця вул. Чехова 25

Міні навантажувач Марс-400 ТЕЛЕСКОП

Навантажувач з величезними можливостями, для нього є ряд додаткового обладнання такого як снігоприбиральний відвал, снігометальник, гідромолот, гідробур, щелепний ківш, дорожня щітка, захват для гілок, гідромолот та багато іншого. Міні навантажувач Марс 400 робіт це універсальна машина для всіх видів будівельних робіт. Основна відмінність Марс-400 Телескоп від інших моделей МАРС – це наявність телескопічної стріли, за допомогою якої висота навантаження збільшується до 2,3 м. Така висота навантаження значно розширює коло можливостей міні навантажувача, тепер можна працювати з машинами на зразок КАМАЗ або ЗІЛ. Також виліт стріли в горизонтальній площині дозволить працювати на більшій відстані від навантажувача, що в моментах скрутного проїзду дуже корисно. МАРС 400 Телескоп буде не замінний при виконанні перевезення ґрунту або інших сипучих будівельних матеріалів, зворотного засипання траншей та фундаментів, виконанні робіт з ландшафтного дизайну або прибирання снігу.

Також наш навантажувач здатний перевозити будівельні матеріали, такі як цемент або будівельний клей, піднімати та переміщати важкі предмети такі як бордюри або перемички, вивозити та вантажити будівельне сміття. Мультифункціональний навантажувач Марс-400 знайде собі роботу на будь-якому будівельному майданчику або господарстві.

Марс-400 ТЕЛЕСКОП навантажувач з величезними можливостями, для нього є ряд додаткового обладнання такого як снігоприбиральний відвал, снігометальник, гідромолот, гідробур, щелепний ківш, дорожня щітка, захват для гілок, гідромолот та багато іншого.

Демонстрація роботи
270000 грн

Універсальна комунальна машина завдяки великій кількості навісного обладнання.

Параметр/ Моделі Марс-400 ТЕЛЕСКОП
Швидкість пересування До 7 км/год
Кількість швидкостей 2
Ліні гідравліки для навісного обладнання 2 ( низька + висока)
Висота навантаження 2,3 м
Вантажопідйомність 380 кг. (500 кг*)
Ширина навантажувача 1,16 м
Об'єм ковша 0,1 м³
Довжина 2,7 м
Висота 1,4 м
Двигун 16 к.с
Масляний радіатор є
Паливо бензин
Витрати палива 1,2 л/год

* З використанням противаги

Заказ
Оформіть заявку і найближчим часом зв'яжеться з Вами наш менеджер для уточнення деталей

    Додати до замовлення додаткові комплектуючі
    Записатись на
    тест-драйв

      Замовлення дзвінка