Українa, м. Вінниця вул. Чехова 25

міні екскаватор МД-4

Нашим інженерам вдалося створити машину з відмінною ергономікою, простотою в експлуатації, широкими можливостями та традиційно для Мінідігер, низькими експлуатаційними витратами. Вартість однієї години роботи на нашому міні екскаваторі складе лише вартість палива, а це близько 1,2 л/година дизеля, решта експлуатаційних витрат можна виразити в 2% від витрат на паливо. Що вигідно для всіх сфер бізнесу.

Екскаватор МД-4 – це повноповоротний екскаватор, який може крутити базою на 360 град, оснащений стандартним поворотним механізмом, витримує зусилля до 3500 кг. Також міні екскаватор оснащений поворотним механізмом стріли, ця опція в комбінації з поворотом вежі дає можливість змістити вісь копання і працювати в безпосередній близькості до перешкоди, наприклад працювати вздовж фундаменту, або інших перешкод.

У стандартній комплектації передбачена гідравлічна лінія з швидкознімними з’єднаннями для підключення інших виконавчих механізмів, таких як гідравлічний бур. Також передбачена вільна лінія гідравліки для підключення додаткових виконавчих механізмів.

Демонстрація роботи
340000 грн

Міні екскаватор МД-4 відмінний помічник для вас та вашого бізнесу, з широкими можливостями та низькими витратами на експлуатацію та утримання. Мотоекскаватор МД-4 є напівпрофесійною технікою, має порядок включення ПВ-60%. На всю нашу техніку поширюється гарантія 12 місяців або 1000 мото-годин.

Параметр/ Моделі Мд-4
Виробник ТМ Мінідігер
Тип Міні-екскаватор
Модель МД-4
Країна виробник Україна
Вага 800 кг
Загальна висота 1,93 м
Ширина 0,94 м
Довжина 1,94 м
Кут повороту стріли 90 град
Кут повороту бази 360 град
Максимальний підйом стріли 2,5 м
Максимальний підйом стріли із закритим ковшем 2 м
Максимальна глибина копання 1,7 м
Тягове зусилля 1,5 Т
Двигун 9 к.с
Паливо Дизель
Тип двигуна чотиритактний
Споживання палива за 100% потужності 1,2 л/год
Робочий тиск гідравліки 160 бар
Заказ
Оформіть заявку і найближчим часом зв'яжеться з Вами наш менеджер для уточнення деталей

    Додати до замовлення додаткові комплектуючі
    Записатись на
    тест-драйв

      Замовлення дзвінка